Co potřebuji k výkladu:

(Vše potřebné k výkladu musí být zasláno ve finální verzi nejpozději 2 pracovní dny před dohodnutým termínem - viz. obchodní podmínky).  Vše potřebné k výkladu níže. Od roku 2009 co výklady dělám, byly služby změněny. Výklad již nedělám online ale je zasílán po zpracování na email. Důvody jsou díky, zkvalitnění služeb pro zákazníky. Dlouhodobým zjišťováním, jsem zjistila, že při výkladu online zákazníci mají tendence si povídat (díky tomu ztratí čas z výkladu a stihnou méně otázek), také některým dělá problémy upřesnit otázky, čím se ztratí opět čas u výkladu a tím opět je ztráta časová pro výklad. Také jsou delší čekací lhůty, zákazníci předem časově nevědí, zda budou moci být nebo nebýt online a vznikají pak problémy i s časem ohledně dohodnutého objednaného termínu. Tímto jsem služby změnila na výklad do emailu, bez online komunikace (více v obchodních podmínkách)

Co potřebuji k výkladu nejpozději 2 pracovní dny před dohodnutým termínem: 

 • Vaši fotografii a fotografie osob, na které se v souvislosti s Vámi budete ptát. (stačí oči, napojuji se při míchání karet do očí, můžete foto oříznout). Foto je nutné dobré kvality - dobrý pohled do očí. 
 • Foto ve věku 0- 9 let - musí být aktuální.
 • Foto ve věku 10-19 let - nesmí být starší jak 1 rok
 • Foto ve věku 20-29 let - nesmí být starší jak 2 roky
 • Foto ve věku 30-100 let - nesmí být starší jak 3 roky.
 • Souhlas GDPR (pokud prozatím nebyl zaslán)
 • Upřesněné otázky. Ne téma.                                                                                                                  Rada k upřesnění otázek:                                                                                                                    Potřebuji konkrétní otázku ne téma. Téma je: Láska, práce, bydlení, finance, rodina, atd. Ke každému tématu je vždy mnoho možných podotázek. Podotázka znamená upřesněnou otázku. Podotázky jsou například: Najdu si do dvou let budovatelný vztah? Nebo Proč nedokáži vytvářet budovatelné vztahy? Dále jak vypadá vztah do budoucnosti? Co chybí partnerovi ve vztahu? Můžeme najít do budoucnosti kompromis s partnerem ohledně výchovy dětí? Vrátí se ke mně bývalý partner? Zvládnu se přizpůsobit partnerovým dětem? Budu mít v práci kde pracuji do roka možnost zvýšení platu? Najdu si práci která mě bude naplňovat a bavit? Zlepší se vztahy v práci kde jsem natolik, abych se tam cítila lépe? Podnikám v oblasti grafiky, podaří se mi do dvou let mít přijmi takové aby mě to uživilo? Nemám práci najdu si jí do půl roka? Takhle mohu pokračovat dále. Vždy je potřeba upřesněná otázka, ne položit otázku ve smyslu tématu. Pokud si nevíte rady s upřesněním otázky, popište mi co by jste potřebovala zjistit z výkladu a v jaké oblasti a já vám pomůžu otázku upřesnit tak, aby byla správně formulovaná pro to, co potřebujete vědět.   

Důležité!!

Prosím, aby jste mi při podávání informací o sobě nic nepsali. Text popište nebo napište mi co by jste potřebovala,  nebo co Vás trápí je myšlena tím, na co se mám zaměřit pro upřesnění otázky. Například: mám problém s financemi, chci vědět jak dopadne vztah který mám.....jen vodítko pro upřesnění otázky, určitě ne psát o sobě a zpovídat se jaký máte život. 

Prosím, aby jste se více nerozepisovali, jelikož začínám přítomností, aby každý viděl že v kartách číst umím a tím vznikla i důvěra mezi námi. Nerada bych, kdyby jste mi sami psali jaký máte problém a z jakého důvodu, jelikož by se mohlo stát, že budu opakovat, co jste mi napsali. Proto žádám žádné informace mi nepište, ať sama Vám mohu ukázat, že v kartách umím číst. Děkuji za pochopení.

K velkému výkladu karet přikládám i malý výklad karet, můžeme se tak věnovat více jednomu problému a postupně najít cestu jak je možné problém vyřešit.

Objednávky na výklad karet:

 • Emailem
 • Telefonicky - dokončení objednávky jen na emailu. 
  (pokud budete volat prosím po představení o informaci,
  že voláte do poradny Sandra).

Budu ráda za každý Váš názor či reakci, na můj výklad karet. Také budu ráda, když mne budete informovat jak se vyvíjí Váš osud a zda se Vaše budoucnost a současná situace změnila díky mému výkladu karet a jak Vám výklad karet celkově pomohl.

kartářka Sandra